![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiO_D-UYiEoEvR9fu9KaWKgfFsLGCZjF8aCOyWnJPkn-uepTbgJbFzG0L_du0pPLBJVhmWxW_sjz4o47xm5JVlXh_34yjrLPY8TPdjYjGcxsK4rhQGgEXCjbCumm1ODfZMUQy5TQg/s320/criticalmass.png)
Інтуїтивно, мені здається, для кожного сайту існує певний показник - критична маса користувачів при якій активно не потрібно залучати нових користувачів, щоб загальна кількість користувачів не зменшувалась. Якщо сайтом користується менша кількість користувачів ніж критична маса і не докладається зусиль для залучення нових користувачів щомісяця їх кількість зменшується. Якщо досягнуто критичної маси - користувачі самі активно залучають інших користувачів.
No comments:
Post a Comment