![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_d9ni6Wdva4Ckq6yeXGlk0JZwES1RMBYz_cBCSYYPARt3gVZd__oIVdgpG5cJvu9xdqTVK3T_E1nsVO7u6iX5nt7AejN9UTPEix9EV7ltS5HZ-0fY_7bwnz-2w2_7Gv9IDxYbKw/s320/bannerLarge.jpg)
Простий сервіс, який дозволяє сайту легко приймати пожертвування/чайові від вдячних користувачів. Особиливістю сервісу є можливість робити дуже маленькі платежі (мікроплатежі) і при цьому платежі залишаються ефективними (мінімізуюється комісія за перерахунок) - все просто, сервіс накопичує маленькі платежі аж поки не назбирається більш-менш значна сума, на якій комісійні витрати вже будуть менш відчутні.